• Tur Hakkında
  • Rota
  • Gemi
  • Detaylar
  • Fiyat
  • Bilgi İste

Vancouver'dan hareket ile Batı Amerika kıyılarını göreceğiniz bu turun sonunda dilerseniz seyahatinizi 2 gece daha uzatabilir; Nevada eyaletinin en önemli turistik merkezi olan, dünyanın en büyük otellerine de ev sahipliği yapan gecelerin şehri Las Vegas'ı programınıza ekleyebilirsiniz.

Rotalar & Limanlar
A 1.Gün

Vancouver Kanada'nın Britanya Kolombiyası eyâletinde bulunan bir şehirdir. Batı Kanada'nın en büyük, ülkenin de üçüncü büyük metropolüdür. Farklı etnik grupların bir arada yaşadığı kozmopolit bir kenttir.

B 2.Gün

Victoria, Kanada'nın Britanya Kolumbiyası eyâletinin başkentidir. Kent Vancouver Adası'nın güneydoğu ucunda, Juan de Fuca Boğazı kıyısında yer almaktadır.

- 3.Gün
Tüm günün denizde ! Mağazaları gezebilir, isterseniz sabah sporunuzu yapabilir ve onlarca aktiviteye katılarak hoşça vakit geçirebilirsiniz.
- 4.Gün
Tüm günün denizde ! Mağazaları gezebilir, isterseniz sabah sporunuzu yapabilir ve onlarca aktiviteye katılarak hoşça vakit geçirebilirsiniz.
C 5.Gün

San Francisco, Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletinin kuzeyinde San Francisco Körfezi Bölgesi'nde en önemli kültürel ve finansal merkez. Şehir, San Francisco Yarımadası'nın kuzeyine kurulmuştur.

C 6.Gün

San Francisco, Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletinin kuzeyinde San Francisco Körfezi Bölgesi'nde en önemli kültürel ve finansal merkez. Şehir, San Francisco Yarımadası'nın kuzeyine kurulmuştur.

D 7.Gün

Santa Barbara, ABD'nin Kaliforniya eyaletinde bir tatil şehridir. Büyük Okyanusu sahilinde, Los Angeles'ın kuzeybatısındadır.  Santa Barbara irili ufakli birçok park bulunmaktadır.

E 8.Gün

Los Angeles şehri, Amerika Birleşik Devletleri Kaliforniya eyaletinde en büyük nüfuslu olan ve ABD tümünden New York Şehri'nden sonra ikinci en kalabalık olan şehri. Şehir sınırları içinde yüz ölçümü 1,215 km2 olup Büyük Okyanus'un doğu kıyısında güney Kaliforniya'da konumlanmıştır.

Bilgi İste
Kararsız mı kaldınız? Size en uygun tatili planlamak için ekibimizden destek alabilirsiniz. Formu doldurduğunuzda deneyimli ekibimiz en kısa sürede size uygun tur programlarını planlamanız için sizinle iletişime geçecek.
Gemi Bilgileri
Celebrity Eclipse

Celebrity Cruises 2010 yılında ilk programını yapan Celebrity Eclipse size yıldızlara benzeyen yeni gece klüpleri sunuyor. Kişisel bir şarap mahzeni ya da her gecenizi bir dans çılgınlığına çevirecek olan hareketli bir klüp ile 2,850 yolcu kapasiteli bu gemi, yolculara deniz üzerindeki en stil dolu ve değişik eğlence alanlarını sunuyor.

Celebrity Cruises kişisel servisi, mükemmel yemekleri ve detaya olan aşırı dikakti ile size sofistike, standardın üzerinde bir cruise deneyimi önermektedir.

Uzunluk:
315 Metre
Yolcu Kapasitesi:
2850
Tonaj:
122
Hızı:
24 knot
Gemi Bayrağı:
Malta

Tüm Gemilerimiz

Detaylar

Uçuş Detayları:

12 Ekim 2019               TK 17               İstanbul –Toronto                   14:15 – 18:05

12 Ekim 2019              TK8694            Toronto – Vancouver               20:15 – 22:13

21 Ekim 2019              TK 10               Los Angeles – İstanbul            18:30 – 17:35+1

*Uçak saatlerinde Hava yolu tarafından değişiklik yapılabilir.
Ücrete dahil olan hizmetler
Ücrete dahil olmayan hizmetler

* Türk Havayolları ile İstanbul – Toronto// Toronto – Vancouver // Los Angeles - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
* Havalimanı-liman-havalimanı arasındaki tüm transferler;
* Havalimanı ve Liman vergileri 4,900 TL

* Vancouver’da bir gece kahvaltı dahil konaklama

Los Angeles’ta bir gece kahvaltı dahil konaklama

* Celebrity Eclipse gemisinde 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama;

* Gemide düzenlenen animasyon ve aktiviteler
* Türkçe rehberlik hizmeti (Minimum 20 Kişi katılması durumunda)

*Amerika Vizesi

*Kanada Vizesi

Yurtdışı çıkış harcı

Limanlarda düzenlenen ekstra geziler 

Gemideki kapağı kapalı içecekler  
Kişisel Harcamalar
Gemi personel Bahşişleri (101,50 $ Gemide ödenecektir )

* Seyahat, Sağlık ve İptal Sigortası 40 € , 70 yaş üstü surprim uygulanır

Fiyatlar
Kategori 1. Kişi 2. Kişi
Promo İç Kabinde Kişi Başı
8,900 ₺
8,900 ₺
İç Kabinde Kişi Başı
9,800 ₺
9,800 ₺
Dış Kabinde Kişi Başı
10,500 ₺
10,500 ₺
Okyanus Manzaralı Balkonlu Kabinde Kişi Başı
11,500 ₺
11,500 ₺
Destek Hattı
444 80 92
Daha detaylı bilgi almak için