• Tur Hakkında
 • Rota
 • Gemi
 • Detaylar
 • Fiyat
 • Bilgi İste

Akdeniz'in mavi sularında keyifli ve eğlenceli bir tatil geçirmek isterseniz, bu rota tam size göre! Tatil ve seyahati bir araya getiren Jewel of the Seas gemisinin büyüleyici dünyası ile keyfiniz bozulmadan yeni yerler keşfederek yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Üstelik lüks gemi turlarının ulaşılamayacak fiyatlarda olduğunu sakın düşünmeyin.

Rotalar & Limanlar
A 1.Gün

İtalya 'nın,  Lazio  bölgesinin ve aynı zamanda Roma ilinin başkentidir. Roma hem şehir hem de özel komün statüsü taşır. Tiber ve Aniane nehirleri arasındadır. Katoliklerin ruhani lideri Papa 'nın yaşadığı bağımsız devlet Vatikan'da yer almaktadır. Bu sebeple Roma'ya bazı kaynaklar tarafından iki devletin başkenti de denilmektedir.

- 2.Gün
Tüm günün denizde ! Mağazaları gezebilir, isterseniz sabah sporunuzu yapabilir ve onlarca aktiviteye katılarak hoşça vakit geçirebilirsiniz.
B 3.Gün

Cartagena, İspanya 'nın Murcia özerk bölgesinde bir şehirdir.Eşsiz bir Akdeniz iklimine sahip olan şehri her yıl binlerce turist ziyaret etmektedir. Eski bir Roma şehri olan Cartegana'nın sokakları Roma İmparatorluğunun izlerini taşır.

C 4.Gün

Barselona, İspanya'da Katalonya Özerk Topluluğu ve Barselona ilinin merkezi ve İspanya'nın ikinci büyük kentidir. Ülkenin kuzeydoğusunda, İspanya-Fransa sınırının yaklaşık 150 km güneyinde yer alır.Barselona İber Yarımadası'nın kuzeydoğu kıyısında yer alır.Avrupa Birliği sınırları içindeki altıncı büyük metropoliten alandır.

D 5.Gün

Mayorka , İspanya 'nın en büyük adasıdır. Merkezi Palma 'dır.Diğer Balear Adaları  olan İbiza , Formentera, ve Minorca gibi önemli bir turizm merkezidir. Ada  yılda yaklaşık 21 milyon turist ağırlar.

E 6.Gün

Korsika  Akdeniz 'de Fransa 'ya bağlı bir adadır. Fransa'nın güneydoğusunda, İtalya 'nın batısında ve Sardinya adasının kuzeyindedir.Korsika, 1000 km'lik kıyıya ve 200' den fazla plaja sahip dağlık bir adadır.

F 7.Gün

Portofino, kuzeybatı İtalya'da Ligurya bölgesinde Genova ili'ne bağlı bir belde. Portofino beldesi alan itibariyle Genova ili içerisinde en küçük belediyedir. Rengarenk evlerin çevrelediği bir küçük limanı vardır.

A 8.Gün

İtalya 'nın,  Lazio  bölgesinin ve aynı zamanda Roma ilinin başkentidir. Roma hem şehir hem de özel komün statüsü taşır. Tiber ve Aniane nehirleri arasındadır. Katoliklerin ruhani lideri Papa 'nın yaşadığı bağımsız devlet Vatikan'da yer almaktadır. Bu sebeple Roma'ya bazı kaynaklar tarafından iki devletin başkenti de denilmektedir.

Bilgi İste
Kararsız mı kaldınız? Size en uygun tatili planlamak için ekibimizden destek alabilirsiniz. Formu doldurduğunuzda deneyimli ekibimiz en kısa sürede size uygun tur programlarını planlamanız için sizinle iletişime geçecek.
Gemi Bilgileri
Jewel of the Seas

Jewel of the Seas; rahatlığı, büyütülmüş alanları, panoramik okyanus manzaraları ve her isteğinize özen ile cevap verecek eğitimli personeli ile size tam bir cruise deneyimi sunuyor. Ayırt edici özellikleri arasında on katlı cam merkezi, deniz manzaralı cam asansörler ve Royal Caribbean filosundaki en yüksek oranda dış kabin sayısı bulunmaktadır. Süper yat dizaynı ile karakterize olmuş Radiance Sınıfı gemiler, camlı alanları, sanat eserleri ve heykeller ile tamamlanmış modern mobilyaları ile dikkat çekmektedir. Açık alanları, balkonları ve daha çok cam görünümüyle Radiance Sınıfı gemilerde bir gemide olduğunuzu unutacaksınız.

Denize İniş Tarihi:
2004
Yolcu:
2,502
Mürettebat:
859
Tonaj:
90.000 
Uzunluk:
293 Metre
Hız:
25 knot

Tüm Gemilerimiz

Detaylar

Uçuş detayları :

1.Alternatif : Sabiha Gökçen Havalimanı Hareketli (Satışa Kapandı)

İstanbul (Sabiha) - Roma    TK 1837  11:00 (Hareket) - 12:45 (Varış)

Roma – İstanbul (Sabiha)   TK 1838  13:45 (Hareket) - 17:15 (Varış)

2.Alternatif : İstanbul Yeni Havalimanı Hareketli

İstanbul (Yeni Havalimanı) - Roma TK 1861    08:15 (Hareket)   09:55 (Varış)

Roma – İstanbul (Yeni Havalimanı) TK 1866   15:25 (Hareket)   19:00 (Varış)

*** Uçak detaylarında değişiklik olabilir.
İzmir / Antalya / Ankara    Gidiş Dönüş Bağlantı ücreti Kişi başı 120 €’dur.
Adana / Kıbrıs                    Gidiş Dönüş Bağlantı ücreti Kişi başı 140 €’dur

.*** Uçak detaylarında değişiklik olabilir.

*** Rezervasyon sırasında Sabiha Gökçen & İstanbul Yeni Havalimanı tercihinizi mutlaka belirtiniz.

Ücrete dahil olan hizmetler
 • Türk Hava Yolları ile İstanbul – Roma / Roma – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti 
 • Havalimanı ve Liman vergileri 
 • Havalimanı-liman-havalimanı arasındaki tüm transferler
 • 5 Yıldızlı Jewel of the Seas gemimizde 7 gece tam pansiyon (Tüm yiyecekler dahil-özel restoranlara giriş ücretleri hariç) konaklama 
 • Gemide düzenlenen animasyon ve aktiviteler 
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
Ücrete dahil olmayan hizmetler
 • Limanlarda düzenlenen ekstra geziler   
 • Schengen Vizesi(Çok girişli) 
 • Yurtdışı çıkış harcı 
 • Gemideki kapağı kapalı içecekler   
 • Kişisel Harcamalar 
 • Bahşişler Kişi başı 94 € (rezervasyon esnasında ödenir)
 • Seyahat, sağlık ve iptal sigortası
Fiyatlar
Kategori 1. Kişi 2. Kişi Bahşişler
Okyanus Manzaralı Balkonlu Kabin
1,596 €
1,596 €
94 €
Destek Hattı
444 80 92
Daha detaylı bilgi almak için