Yeni Misafirler

Sunorama Cruises ile daha önce yolculuk etmediyseniz ve daha önce Sunorama Cruises gemilerinin misafiri olmadıysanız aklınıza takılan bazı sorular olabilir. Gemi seyahatlerinin nasıl geçtiği ve gemide neler yapıldığı konusunda bilgi edinmek istersiniz. Gemi turuna çıkmak isteyen ve dünyanın farklı yerlerini gemi ile keşfetmek isteyen kişilerin biletlerini almadan önce düşündükleri unsurlar genellikle bunlardır. Sunorama Cruises ile gemi turuna çıkmayı planlıyorsanız gemilerde sizin için hemen hemen her şeyin düşünüldüğünden ve gemide bulunan ekibin misafirlerin her türlü gereksinimini karşılamak üzere hazır bulunduğundan emin olabilirsiniz. Burada gemi turu konusunda aklınıza takılan hemen hemen her sorunun cevabını bulabilirsiniz.


Gemi ile seyahate ve gemi turuna çıkmak isteyen kişilerin aklına takılan ilk konulardan biri gemi seyahatlerinin sıkıcı olup olmadığıdır. Gemi seyahatleri sıkıcı değildir. Çünkü Sunorama Cruises gemileri içi pek çok etkinliğin rahatça gerçekleştirilebileceği şekilde tasarlanan gemilerdir. Gemide ailenizle, çocuklarınızla, eşinizle ya da tek başınıza yapabileceğiniz pek çok etkinlik, katılabileceğiniz pek çok grup bulursunuz. Havuzda yüzerek vakit geçirebilir, partilere katılabilir, kabareleri ve dans gösterilerini izleyebilir, canlı müzik dinleyebilirsiniz. Yetişkinlere özel eğlencelere de katılmanız mümkündür.
Sunorama Cruises gemilerinde yaş ortalaması yaklaşık 45’tir. Bu gemilerde seyahat ederken çocuklu aileleri, balayına çıkan çiftleri, evlilik yıl dönümünü kutlayan çiftleri, evlenme teklifi ya da düğün organizasyonlarını, mezuniyet kutlama organizasyonlarını ve emekliliğinin ilk yıllarını geçirenleri görmeniz mümkündür.
Kamalarda bunalmazsınız. Sunorama Cruises gemilerinde en küçük kamara 15,7 metrekare genişliktedir. Bu da sizin kamarada rahat hareket etmeniz için yeterli bir alandır. Daha geniş bir alana sahip kamarada seyahat etmek isterseniz verandalı kamaralara ve süitlere göz atabilirsiniz.
Sunorama Cruises gemileri okyanus üstünde ve deniz üstünde ilerlerken sallanmaz. Zaten rahat ve lüks olmasının başlıca nedeni budur. Bu gemilerde seyahat ederken gemide olduğunuzu unutursunuz. Cruise gemileri, mühendisler tarafından seyahat sırasında sallanmayacak şekilde tasarlanmıştır ve gemi kaptanları da özel olarak eğitilmiştir. Sadece sahile yanaştığı ve sahilden kalktığı zaman geminin hareketini çok az hissetmeniz olasıdır.

Gibi bir çok detay aklınıza gelse de; tüm bu efsaneler artık geçmişte kalan birer anı olmaktan öteye gitmiyor. Evet; geçmişte gemi gezilerinin çağrıştırdıkları bunlardı. Ama Sunorama Cruises gemileri bu gerçeği tamamen değiştirdi. Yeni gerçekler ile tanışmak ister misiniz?

En uygun mevsimlerde, en uygun denizlerde gezmek için ofisimiz veya acentanızdan öneri isteyebilirsiniz.


Dünyanın tüm denizlerindeki rota, gemi ve konaklama alternatiflerinin neredeyse sonsuza ulaştığı gemi gezilerinde, ödediğiniz ücretin tam pansiyon olması, gemideki animasyon ve aktiviteler için hiçbir ücret talep edilmemesi, bir turda birden çok limanı yorulmadan görebilmek, her sabah farklı bir limana uyanmak gibi avantajlar düşünüldüğünde kararı size bırakıyoruz.


Neden Cruise ?

Çünkü herhangi bir seyahat paketinden çok daha avantajlı…Herşeyden önce, Sunorama Cruises gemileri bu endüstrinin en yenilikçi gemilerini hizmete sunmaktadır.
Gemide tırmanma duvarına tırmanmak, sörf havuzunda keyifli dakikalar geçirmek, akşam yemeği için birbirinden büyüleyici restoran arasında karar verirken zorlanmanın yanısıra, limanlardaki keyifli saatler de sizi bekliyor olacak.
Bir gezide birden fazla liman görebilir, bavul açma – kapama derdi olmadan seyahatinizi gerçek bir keşif ve dinlence şölenine dönüştürebilirsiniz.
Sizi “ neden cruise ? “ yerine “ neden cruise olmasın ? “ sorusunu sormaya davet ediyoruz.

Nereye gidebilirim ?

Dünyanın birçok noktasında yaklaşık 300 limanı ziyaret ediyoruz. Alaska’nın doğal güzelliklerinden, Avrupa’nın antik geçmişine, Meksika’nın el değmemiş tabiatından, Karayipler,Bahamalar,Bermuda, Hawaii’nin tropik zenginliklerine veya Güney Amerika’nın egzotik kültürüne yelken açmaya ne dersiniz? Rotalarımız hakkında detaylı bilgi için web sitemizde kalın.

Cruise tatili neye benzer ?

Rotanızda denizde geçen günleriniz varsa, gemiyi keşfetmek, aktivitelerde yer almak için veya sadece sakince dinlenmek için hayli vaktiniz var demektir.. Tırmanma duvarına gidin, Flowrider ile sörf yapın, alışveriş yapın veya sadece havuz kenarında canlı müzik eşliğinde güneşlenin. Kabininizde interaktif tv ile keyif yapabilirsiniz. Her sabah kabininize bırakılan günlük aktivite gazetesi size en uygun planı sunacaktır. Limana vardığınızda yapılacak herşey ile ilgili gazeteden yardım alabilirsiniz.

Kimler içindir ?

Biz “ herkes için “ diyoruz…Genci, yaşlısı, aile grupları, balayı çiftleri, sakinliği sevenler, aktivite dolu bir seyahat geçirmeyi planlayanlar…Herkes ama herkes gemi seyahatinden keyif alabilir…Bebekler ve çocukları da unutmadık; Adventure Ocean ile, siz dinlenirken veya casinoda vakit geçirirken onlar çok keyifli bir gün geçirebilirler. Fitness Klübünde okyanusa karşı spor yapın, spa da
rahatlayın, Akşam yemeğini hangi restoranda alacağınıza karar verin.