Hakkımızda

2006 yılında İstanbul’da kurulan SUNORAMA CRUISES, şirketler ve bireyler için dünyanın en lüks ,en yenilikçi ve en büyük gemilerine sahip ROYAL CARIBBEAN CRUISES LTD.’in Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.Firmamıza ait Royal Caribbean International, Celebrity Cruises ve Azamara Club Cruises gemi şirketleri ile dünyanın tüm denizlerinde , dünya çapında gemi gezileri organize eden şirketimiz ,Türkiye’de tüm seçkin tur operatörleri ve seyahat acentaları ile birlikte gezginlere hizmet vermektedir.

Royal Caribbean

Gemi seyahati düşünüldüğünde şüphesiz akla gelen ilk isim Royal Caribbean International,1968 yılında kurulmuş gemi şirketidir. Sektördeki en eğlenceli gemilere sahip olan şirket, dinamik ve yenilikçi bakış açısı ile tüm dikkatleri kendi üzerine çekmeyi başarmaktadır.2016 yılında dünyanın en büyük gemileri olan,Harmony of the Seas ve Ovation of the Seas’leri denize indirerek bu imajını daha da kuvvetlendirmiş oldu.

Celebrity Cruises

1997 yılında şirket bünyesine katılan Celebrity Cruises,Modern tarzı ve servis kalitesiyle Amerikan seyahat anlayışını harmanlayan en iyi gemi şirketi olarak bilinir. Şirketin tüm filosu prestiji ile ön plana çıkan Conde Nast tarafından dünya sıralamasında birinciliğe oynarken, diğer taraftan bir çok Avrupalı gemi gezisi yazarları tarafından tam puan almaktadır. Bu girişimci şirket; sektördeki gemiler ile kıyaslandığında yolcu-personel oranı en yüksek olan gemi şirketi olması dolayısıyla üstünlük kazanır.

Azamara Club Cruises

Adını “mavi” anlamına gelen “aza” ve “deniz” anlamına gelen “mar” kelimelerinin birleşiminden alan ve kardeş şirketi Celebrity Cruises’dan doğan yeni girişim Azamara Cruises, kalabalıklar arasında seyahat etmekten kaçan misafirlere yepyeni bir konsept getiriyor. Şirket, ikiz gemileriyle derin mavi denizlerde adeta ışıldıyor.